עושים גלים בשבילך

בראש גלים עומדים סופרים ויוצרים בדיוק כמוכם. החזון שלנו הוא תרבותי-חברתי ומתבטא בראש ובראשונה ביצירת בית חם לעשייה ספרותית וביטוי אישי.

כפי שאין מהנדס הבניין, הרצף והחשמלאי אדם אחד, והבניין אותו הם בונים אינו מושלם אלא בשילוב ידיעותיהם ועבודתם, כך גם כתב היד שלך זקוק לסיוע ולשיתוף פעולה של כל בעלי המקצוע הנכונים, בכדי שיהפוך לספר שלם ומוגמר.

 

1. אנחנו קוראים את כתב היד שלכם
ל"גלים" אין לקטורים בשכר. אנחנו קוראים בעצמנו, ברצינות, ומתוך כבוד ליוצר, כל כתב-יד שנשלח אלינו, ואת כולו. וכן. גם אנחנו חושבים, שזה אמור להיות דבר מובן מאליו. 

 

2. אנחנו מגיבים מהר! 
לא נענה אתכם בציפייה ממושכת למענה. תוך עשרה ימים תקבלו מאיתנו תשובה מפורטת לגביי כתב היד ותהליך ההפקה הנדרש להפיכתו לספר. 

 

3. אנחנו מלווים את תהליך הכתיבה החל משלב הרעיון הראשוני:
מנסיוננו, להרבה אנשים יש רעיון מצויין, אך הם אינם מצליחים להביא את תהליך הכתיבה לכלל סיום. יש לכך כמה סיבות עיקריות, שאת חלקן וודאי חוויתם:

היעדר זמן - אנחנו העובדים הגרועים ביותר של עצמנו. רוב הזמן שלנו מוקדש לפרנסה, למענה על צרכים של בני משפחה וחברים ומעט מאד זמן ואנרגיה נותרים לדברים שאנחנו באמת רוצים לעשות.

היעדר תמיכה - אין דבר קשה מהיכולת לשפוט באובייקטיביות את איכות הכתיבה שלכם. כותבים רבים מדווחים על תחושות הנעות בין אופוריה מוחלטת, לייאוש טוטאלי. כהתחלה, הרגעו. גם הסופרים הגדולים מרגישים בדיוק כמוכם.

השיקול הכלכלי - אנו מודעים היטב לעלויות הגבוהות שכרוכות בהוצאת ספר. האג'נדה הכלכלית חברתית שלנו מפורטת בסעיף "ההיבט הכספי"


אנחנו כאן, בשבילכם, ללוות אתכם בתהליך, לכוון, לייעץ, לעודד, לתמרץ, ולסייע לכם בחוות דעת אובייקטיבית - כדי להקל על בדידותו של הכותב, ובעיקר, להעניק לכם את התנאים האופטימליים שיביאו אתכם לחבוק בידכם ספר פרי עטכם!


הצוות שלנו כולל סופרים, עורכים, גרפיקאים ומאיירים. אנחנו עובדים עם בתי הדפוס המובילים בארץ, ולרשותנו עומדת מערכת הפצה כלל-ארצית אפקטיבית ואנשי יחסי-ציבור בעלי הצלחות מוכחות בתחומם.

שלכם,
יזמי גלים,

מיכאל טבע
סימונה חנוך