מהמגירה למדף הספרים

במידה והספר נזקק לאיורים, כמו בספרי ילדים או במדריכים שונים, הוא עובר למאייר. תפקידו של המאייר הוא להוציא לפועל את החזון שלך וזאת מתוך הקשבה לצרכים של הספר.

גרפיקה

בשלב זה נקבעים צורתו הסופית של הספר, גודלו, הפונטים, המבנה הצורני, החלטות לגבי עיצוב העטיפה ועוד.

 

הכנה לדפוס

עימוד, קביעת נתונים לגבי עובי הנייר והכריכה, המרת הטקסט וסגירתו בקבצים להדפסה וכד'. בשלב זה אנחנו שולחים את הספר להדפסת עותק ראשון (עותק שמש) ומוודאים ביחד איתך שהכל בדיוק כפי שתוכנן.

דפוס

אנחנו עובדים עם בתי הדפוס הטובים בארץ. הספר מודפס במספר העותקים עליו הוסכם מראש, נכרך ונשלח למפיץ.

הפצה

זהו שלב קריטי בתהליך הפקת הספר. זה לא מספיק שיש לנו ביד אלף עותקים, וזה אפילו לא מספיק שהמפיץ מעביר אותם לחנויות. ההצלחה של הספר תלויה במכירות שלו, בכדי שזה יתבצע באופן האופטימאלי צריך יד מכוונת. אנחנו ממליצים להוסיף לתהליך ההפקה תכנית שיווקית שתכלול את המדיה הדיגיטלית, הרשתות החברתיות, הפקת סרטון תדמית ומערכת יח"צ. 

המעגל נסגר

אם נביט אחורה, נוכל לראות איך חלומות, מחשבות ורעיונות – הפכו למילים ומשפטים, נערכו, עוצבו, הודפסו נכרכו ועתה הם ספר – הספר שלך.

גלים מלווה את הסופרים שלה, יד ביד, החל מקריאה רצינית ומעמיקה של כתב היד הראשוני וכלה בספר המופץ לכל חנויות הספרים המובילות בארץ.

איך זה קורה? הפקת הספר שלך בגלים, שלב אחר שלב:

קריאת כתב היד

אנחנו קוראים את כתב היד וקובעים תכנית עבודה להפקת הספר.

פגישת עבודה ראשונה בין המחבר/ת לצוות גלים

לאחר קריאת כתב היד אנחנו רוצים לשמוע אתך – מה החזון שלך לגבי הספר? איך כדאי לדעתך שהספר ייראה? לאיזה קהל יעד הוא מכוון?

בפגישה זו ייקבעו מיצוב הספר וקווים מנחים לתכנית השיווקית.

עריכת הספר

כל ספר, ולו של הסופר המנוסה ביותר, זקוק לעין נוספת ולעריכה מקצועית. אנחנו אתך לאורך כל התהליך – החל בעריכת טקסט ותוכן, המשך בעריכה לשונית וכלה בהגהה מקצועית של הטקסט.

איורים